Hakkımızda

İmaj Yapı, 2008 Yılında, Uzun Yıllar Sorunsuz Çalışmak Üzere Üretilmiş
Otomasyon Sistemlerini Müşterilerinin Hizmetine Sunmak Amacıyla Kurulmuştur.

İmaj Door Yapı Otomasyon San.Tic.Ltd. Şti.

İmaj Yapı, Otomatik Kapı Sektöründe Kalite Anlayışını Sürdüren Güvenilir, İstikrarlı Bir Kurum Olmayı Hedefleyen Ve Hedefleri Doğrultusunda En İyi Olmak İçin Çabalayan, Her Ne Koşulda Olursa Olsun Ürün Ve Hizmet Kalitesinden Ödün Vermeden, Ar-Ge Çalışmalarıyla Sürekli Gelişimi Benimseyerek Müşteri Memnuniyetini Maksimize Etmeye Çalışmaktadır.
Kalite Hizmet Anlayışı ve Çağdaş Çözümlerle "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" Ana İlkemizdir. İmaj Yapı Olarak; Üretim Aşamasından, Satış Sonrası Hizmetine Kadar En Düşük Maliyetle En Yüksek Faydayı Sağlayarak Hızlı ve Kaliteli Servisi ile Müşterilerinin Yanındadır.
Müşteri Beklentilerini Karşılayan, Kullanıma Uygun, Yüksek Performanslı, Güvenilir, Emniyetli Ürünler Sunmak, Ürün Yelpazesini Sürekli Geliştirmek , Rekabet Gücünde Fark Yaratacak İç Ve Dış Pazar Payını Arttırmak, Teknoloji Ve Sektördeki Değişimlere Uyum Sağlayarak Yenilikçi Ve Katma Değeri Yüksek Ürünleri Ve Hizmetleri Geliştirmek Ve Pazarlamak.
İmaj Yapı Ltd.Şti. = Güven Ve İstikrar İmajını Sürdürerek Tercih Edilen Uluslararası Bir Marka Haline Getirmek.
İmaj Yapı, Çalışanlarıyla Birlikte Sürekli Gelişmeyi, Evrensel Kalite Ve Standartlarda Ürün Ve Hizmetler Sunarak Müşterilerini Memnun Etmeyi Amaçlar. İşte Bu Nedenle Ülkesi, Müşterileri, Ortakları, Bayileri Ve Yan Sanayi İçin Güvenilirlik, Devamlılık Ve Saygınlık Simgesi Olmayı Hedefler.

Müşterilerimiz Velinimetimizdir.

Müşterilerimiz İçin Değer Yaratmak, Beklentilerine Kalite Ve İstikrarla Karşılık Vermek İlk Önceliğimizdir. Ürünlerimize Sahip Çıkmak Ve Satış Sonrasında Da Müşterilerimizin Yanında Olmak Görevimizdir.
Kalite Ve Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Olan Şirketimiz; Uzman, Güvenilir Ve İşini Seven Bir Ekip Oluşturmuştur. Müşterilerimizin İhtiyaç Duydukları Ürün Ve Hizmeti Sağlamak Ve Yaşanabilecek Tüm Olumsuzluklarda Teknik Servis Desteği Sunmak Şirket Politikamızı Yansıtmaktadır.

Bu İlkeler Doğrultusunda Birçok Başarılı Projeye İmza Atmış Olup, Tecrübesini Ve Deneyimlerini Siz Değerli Müşterileriyle Paylaşmaktan Dolayı Memnuniyet Duyar.

Şirket Hedeflerimiz;

1. Müşterilerimizin Mevcut Ve Olabilecek İhtiyaçlarını Sürekli Karşılayabilecek Niteliklerde Ürünleri Üretmek Temel İlkemiz Olup, Ulusal Ve Uluslar Arası Pazarlarda Markamızın Kalitesini En Üst Seviyeye Çıkarmak Ve Pazarlarımızı Genişletmek En Baştaki Hedefimizdir.
2. Müşteri Odaklı Kalite Anlayışımızı Sağlamak İçin Çalışanlarımıza Her Türlü Eğitim Olanağı Ve Kaynağın Sağlanması, Çalışma Ortamında İş Sağlığı Ve Güvenliği Gerekliliklerinin Eksiksiz Yerine Getirilmesine Özel Önem Veririz.
3. Çevre Bilincini Geliştirmek, Atıkların Azaltılması Ve Zararsız Hale Getirilmesini Sağlamak, Planlanan Yatırımlarda Çevre Faktörünü Ön Planda Tutmak Ve Yasal Yükümlülükleri Yerine Getirmek Önde Gelen Hedefimizdir.
4. Müşterilerimizin Teknik Yönden Bilinçlendirilmesi İçin Verilen Satış Öncesi Ve Sonrası Teknik Destek İle En Uygun Ürün Ve En Yüksek Verimlilik Elde Edilmesine Çalışmak Ve Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Ana Hedeflerimizdendir.
5. Yönetimimizce, Bu İlkelerimizi Gerçekleştirmek Üzere Şirketimizde Yürütülmekte Olan Kalite Yönetim Sisteminin Etkinliğinin Artırılması Ve Sürekli İyileştirilmesi İçin Tüm Çalışanlarımıza Gerekli Destek Verilecektir.
6. Sektöründe En İyi Ve Öncü Firma Olabilmek İçin, Müşteri,Süreçler, Çalışan Ve Yönetim Olmak Üzere Yukarıda Belirtilen Politikaların Hayata Geçirilmesi Ve Sürekliliğinin Sağlanması İçin Uygun Zemin Ve Ortamları Hazırlamaktır.

Kalite Politikamız

  • Uluslararası kalite standartlarında
  • Beklentilerinden daha üstün kalitede,
  • Yüksek performans kabiliyetinde,
  • Uygun fiyat mertebelerinde
  • Zamanında ve her zaman sunmaktır.
Open chat